Menu Zamknij

z#3 – All the possible adverse events


📑 DANGEROUS SIDE EFFECTS


There are almost 1,300 possible side effects and yet we still can’t be sure about anything…
Click an interesting topic below or just scroll down the website manually!That’s not all the danger of mRNA injections – do not forget to check other categories!


 

 


OFICJALNE 1291 MOŻLIWYCH SKUTKÓW UBOCZNYCH


Pfizer, czyli jeden z producentów preparatów mRNA, już we wstępnych badaniach wykazał, że preparaty zabijają, okaleczają i powodują poronienia – odnotowano wówczas 42 tysiące zdarzeń niepożądanych, w tym 1223 zgony!

Te dokumenty, odtajnione za wyrokiem sądu przez amerykańską agencję rządową FDA wykazują również 1291 możliwych skutków ubocznych. Nie poszczególnych przypadków, ale RÓŻNYCH powikłań, jakie mogą być skutkami przyjęcia preparatu.

Więcej o tym, wraz ze wszystkimi źródłami i listą skutków ubocznych w dwóch językach możesz znaleźć klikając tutaj.
 


NIEZBITY DOWÓD NA PRZYCZYNOWOŚĆ


W poniższej publikacji naukowej udowodniono, że mRNA ze „szczepionki” szybko roznosi się po całym organizmie, podobnie jak kodowane przez nie, niezwykle toksyczne białko kolca.

Użyto takich metod, aby mieć pewność, iż białko nie pochodzi z zainfekowania wirusem SARS-CoV-2, lecz powstało tylko i wyłącznie w wyniku wstrzyknięcia materiału genetycznego wirusa. Badanie wykazuje również ogromne uszkodzenia widoczne w ciałach zmarłych zaszczepionych, których oficjalnie uznawano za zmarłe z innego powodu.

Całą metodologię, jak to rozumieć oraz bezpośrednie odnośniki można znaleźć w ramce poniżej:

Nie ufaj – weryfikuj źródła:

 


POWIKŁANIA, O KTÓRYCH MUSISZ WIEDZIEĆ NAJPIERW


Białko kolca wnika do jądra komórkowego i hamuje naprawę DNA.
Uniemożliwia to rekrutację białek naprawczych, co z kolei może powodować m.in. nowotwory:


Odwrotna transkryptaza – preparat modyfikuje ludzkie DNA!
Choć była to jedna z pierwszych teorii spiskowych i została szybko wyśmiana, po czasie pojawiła się publikacja, która to zjawisko wykazuje. Materiał mRNA dostając się do komórek wątrobowych w jakiś sposób zwiększa ekspresję genu odwrotnej transkryptazy i modyfikuje DNA nawet w ciągu sześciu godzin:


Preparaty mRNA niszczą układ odpornościowy, co prowadzi do częstszych infekcji oraz nowotworów.
Oprócz źródeł poniżej, dwa ostatnie linki omawiają temat bardziej przystępnie:


Wpływ na płodność, ciążę, karmienie piersią, itd.


Nowa postać choroby prionowej…
Choroba Creutzfeldta-Jakoba to śmiertelna choroba neurodegeneracyjna mózgu, polegająca na patologicznej zmianie struktury przestrzennej białek. Najnowsze badania wskazują na związek między zastrzykami przeciw Covid, a nową formą CJD, która jest bardziej agresywna i ma szybki początek:


POZOSTAŁE POWIKŁANIA


Zapalenia mięśnia sercowego i osierdzia
To najczęstsze niepożądane odczyny poszczepienne i pierwsze, które przebiły się na światło dzienne (nie licząc łagodnych reakcji uczuleniowych czy bólu ramienia). Było ich tak dużo, że producent umieścił ostrzeżenie w ulotce dołączonej do produktu.

Pod koniec 2022 roku Amerykańscy i Chińscy naukowcy przeprowadzili systematyczny przegląd badań dotyczących tematu i zakwalifikowali 11 z nich na łącznej próbie ponad 58 i pół miliona uczestników. Stwierdzono zwiększone o 33% ryzyko powikłań w grupie poniżej 40 lat po jednej dawce oraz dwukrotnie większe w przypadku dwóch dawek (w stosunku do niezaszczepionych):


Nienaturalne skrzepy i zanieczyszczenia krwi


Wpływ na śródbłonek, barierę krew-mózg, itd.


Zapalenia i niewydolność wątroby oraz choroby nerek


Poszczepienne amputacje kończyn

Choć występowanie tej przypadłości jest jeszcze bardziej na cenzurowanym, niż nowa choroba prionowa, to nie brakuje doniesień z całego świata, że i takie NOP-y mają miejsce.

W sekcji ze źródłami umieszczono przykłady udokumentowanych przypadków. Choć oficjalna narracja mówi o „koincydencji czasowej”, to jednak jest sporo za dużo tych zbiegów okoliczności. Im więcej doniesień o tego typu skutkach ubocznych preparatów mRNA, tym bardziej wmawia nam się, iż to przypadkowa zbieżność czasu lub wina chorób współtowarzyszących. Jednak jak wielu ludziom, nagle, bez powodu, martwieje cała kończyna, z dnia na dzień, bez żadnego powodu?


POZOSTAŁE PUBLIKACJE I ANALIZY