Menu Zamknij

Skok w króliczą norę…


Niniejsza kategoria opowiada kto, po co i w jaki sposób doprowadził do tego wszystkiego. Jest to najważniejsza część strony WszystkieDowody.pl oraz najistotniejszy przekaz, jaki może do Ciebie trafić. Nie da się tych informacji streścić i na pozór mogą wydawać się one głupimi teoriami spiskowymi. Zapewniam Cię jednak, że wszystko jest bezczelnie jawne, a najbardziej wpływowi ludzie na świecie odpowiedzialni za obecnie trwające wydarzenia nie kryją się ze swoimi planami…

Zrozumienie tego wszystkiego jest bardzo trudne i wymaga sporo czasu. Zanim się w to zagłębisz, postaraj się zapewnić sobie chociaż dwie godziny na lekturę i analizę. Jest to konieczne, bowiem cały Twój światopogląd może zostać zburzony. Znajdujemy się obecnie w końcowym etapie przemodelowania świata, do którego przygotowania trwały od dekad.

Poniżej znajdziesz spis treści, który prowadzi do kilku zagadnień opisujących m.in. jawne plany stworzenia rządu światowego oraz różne źródła wykazujące korupcje międzynarodowych organizacji. Dowiesz się np. o tym jak przed pojawieniem się wirusa SARS-CoV-2, zupełnie „przypadkowo” symulowano pandemię koronawirusa z Chin, który przeniósł się na człowieka od nietoperza oraz umożliwił zastosowanie nowej technologii mRNA. Dowiesz się o tym, że głód, przerwy w dostawie prądu, zimno oraz wojna były zaplanowane już ponad dekadę temu, a także jaki jest cel tego wszystkiego…

Niestety to wszystko jest tak skomplikowane i trwa od tylu dekad, że nie wiadomo, od czego zacząć, aby kogokolwiek uświadomić. Próby wyjaśnienia czegokolwiek same w sobie wymagają wyjaśnienia wielu innych zagadnień, bez których temat wydaje się niepoważny – tak to wygląda z każdej strony, taka sama pętla. Najlepszym rozwiązaniem jest zatem zachowanie otwartego umysłu i wejście w to „z grubej rury”. Już na samym początku przeczytasz o tym, jaki jest ostateczny plan globalistów i co chcą osiągnąć. Dalsze pozycje w spisie treści odwołują się już do oficjalnych źródeł i dokumentów, które pozwolą uzupełnić wiedzę. Oczywiście możesz również zacząć lekturę w dowolnym miejscu, klikając po prostu interesujący Cię temat.


Spis treści


 

 


#NAJPIERW: Kto i po co?


Jeśli chcesz zacząć „z grubej rury” i dowiedzieć się dokąd to wszystko zmierza, poniżej czekają na Ciebie dwa artykuły. Źródła zapisanych w nich rewelacji znajdują się w dalszej części strony – w ramach szczegółowo omawianych, konkretnych tematów.

Kliknij niebieski tytuł, aby otworzyć treść w nowej karcie:

Czytaj tutaj: JAKI JEST CEL?

Czytaj tutaj: KTO RZĄDZI ŚWIATEM?


 

***

 


#1 Najpierw powstało prawo, plany i projekty, dopiero później pojawił się wirus


Analizując źródła w poniższej tabelce dość łatwo dojść do wniosku, iż paszporty szczepionkowe są tylko przykrywką dla stworzenia systemu cyfrowej tożsamości. Widać wyraźnie, iż plany pojawiły się o wiele wcześniej, niż koronawirus SARS-CoV-2. Już w 2017-2018 partnerami i sponsorami takich projektów były m.in. Pfizer, Johnson&Johnson, czy AstraZeneca. Właściwie to przeglądając jeszcze dalej idące dokumenty, do których odwołują się te niżej przedstawione, a także powiązania strategicznych i finansowych partnerów autorów tych dokumentów wyłania nam się dość klarowany obraz – już wtedy to nie były żadne dobroduszne inicjatywy, a jedynie budowanie fundamentów pod to, co nadeszło pod koniec 2019.

Krok po kroku, od lat wprowadzany totalitaryzm zazwyczaj nie napotyka oporu, gdyż wcześniej przygotowuje się społeczeństwo na zmiany poprzez media masowego przekazu. Czasami jednak, te większe kroki ograniczające wolność potrzebują towarzystwa jakiegoś kryzysu, który sprawi, iż ludzie chętnie ją oddadzą w zamian za poczucie bezpieczeństwa. Takim niezbędnym kryzysem, gdy plany były już gotowe, była „pandemia”. Wszystko to zgrywa się czasowo także m.in. ze Spisem Powszechnym Ludności w Polsce oraz rozpoczęciem zbierania odcisków palców do nowych dowodów osobistych.

Źródła

Polskojęzyczne opracowania:

Oficjalne dokumenty:

Przeglądając źródła proszę przejrzeć także wszystkie odwołania i linki w nich uwzględnione. Szczególnie warto na własną rękę rozwinąć wszystkie wątki, o których wspomina film na kanale Buntownik Jutra (pierwszy link).


#2 Politycy, lekarze, media, portale i organy nadzorcze są przekupieni


W sekcji ze źródłami co jakiś czas będą pojawiać się kolejne linki świadczące o tym, iż ogólnoświatowi i krajowi decydenci są finansowani przez koncerny farmaceutyczne. Poniżej można znaleźć wiele odnośników pokazujących m.in. skandale związane z konfliktem interesów badaczy, przekupstwa i powiązań organów decyzyjnych z producentami preparatów mRNA. Lista będzie z biegiem czasu uzupełniana o kolejne pozycje!

Co więcej, portale typu „fact-checkers” z reguły są kolejną warstwą propagandy, która ma jedynie utwierdzać ludzi w przekonaniu, że oficjalna wersja wydarzeń jest jedyną słuszną. Działają one tak, iż większość ich „weryfikacji” rzeczywiście przedstawia prawdę, jednak sporo z nich to teorie spiskowe, w które tak naprawdę nikt nie wierzy. Budują one w ten sposób wizerunek rzetelnego i prawdomównego medium, jednak między takimi wiadomościami upychają „weryfikacje”, które tak naprawdę niczego nie weryfikują, a mówią, że „jest tak, bo tak i już”.

Źródła

#3 Wielki Reset


W tym wszystkim tak naprawdę chodzi o tzw. WIELKI RESET. Jest to projekt Światowego Forum Ekonomicznego, jednej z najważniejszych organizacji na świecie, o której nie tak dawno jeszcze nikt przecież nie słyszał. Członek Grupy Bilderberg oraz założyciel i przewodniczący ŚFE, niejaki Klaus Schwab, wydał nawet książkę pt. „COVID-19: The Great Reset”, w której jawnie mówi o swoim planie. Czego by o tym nie napisać, włosy stają dęba i aż ciężko uwierzyć, że elity mówią o tym wprost. Jeśli zdarzyło Ci się kiedykolwiek natknąć na takie terminy, jak „NWO”, „Nowy Porządek Świata” lub „rząd światowy”, to wyobraź sobie to samo, ale na sterydach, do kwadratu i naprawdę…

Jeśli chcesz gdzieś poczytać o Wielkim Resecie, możesz skorzystać z poniższych linków:

Możesz także korzystać z poniższych źródeł, ale miej na uwadze, iż wiele rzeczy tam może okazać się głupotami. Takie serwisy tworzą ludzie. Choć sporo tam rzetelnej wiedzy, to konieczne jest, abyś samodzielnie umiał(a) weryfikować źródła. Nie można już ufać mediom głównego nurtu, telewizji, oficjalnym organizacjom… Weryfikuj informacje, odsiej to, co jest głupotami i ufaj tylko tym newsom/artykułom, które poparte są solidnymi źródłami.


#4 Event 201 i inne dowody na planowanie „pandemii”


W październiku 2019, czyli tuż przed rozpoczęciem aktualnie panującego szaleństwa miało miejsce wydarzenie o nazwie Event 201. Zorganizował je Instytut Johna Hopkinsa wraz z Fundacją Billa i Melindy Gates oraz dokładnie ten sam Klaus Schwab ze swoim Światowym Forum Ekonomicznym, o którym czytaliśmy powyżej. Event 201 był symulacją hipotetycznej pandemii nowego szczepu koronawirusa, który to przeniósł się na człowieka ze świni, zarażonej od… nietoperza.

Drugi link prowadzi do strony PrisonPlanet.pl, na której możemy obejrzeć fragment programu „Universal Flu Vaccine”, „wyemitowany pod koniec 2019 roku na kanale C-Span 2, gdzie szefowie agencji medycznych USA i Wielkiej Brytanii otwarcie omawiają wybuch epidemii w Chinach, która jest niezbędna dla wprowadzenia produktów mRNA (zanim do niej doszło). To nagranie po raz kolejny po Event201, czy pracach Fauciego i Daszaka pokazuje, iż całe wydarzenie epidemiczne zostało zaplanowane przez zachodnie rządy dla wprowadzenia nowych systemów medycznych.”

Trzeci link prowadzi do najnowszej rewelacji. W marcu 2021 agencja NTI wraz z kilkoma innymi podmiotami (w tym oczywiście Fundacją Billa i Melindy Gates, Fundacją Rockefellera oraz Światowym Forum Ekonomicznym) przeprowadziła symulację pandemii małpiej ospy. W owej symulacji datowano początek pandemii i pierwszy przypadek na 15 maja 2022 – dziwnym „przypadkiem” akurat ten dzień, w którym rzeczywiście, ponad rok później, pojawił się pierwszy przypadek w USA! Oczywiście od tamtego czasu temat małpiej ospy nieustannie się rozwija zgodnie z wcześniejszą „symulacją”, a przypadków jest coraz więcej. Kto by przypuszczał – bezczelnie znów zrobili to samo…

Źródła

#5 W laboratorium w Wuhan prowadzono badania nad wzmacnianiem koronawirusów


Dokładnie ten sam dr Fauci, który jest obecnie światowym autorytetem do walki z pandemią wirusa SARS-COV-2, a także jego NIH (amerykański odpowiednik naszego Ministerstwa Zdrowia) był powiązany z badaniami nad wzmacnianiem koronawirusów w Wuhan, czyli dokładnie w tym samym mieście, w którym „to wszystko się zaczęło”.

Źródła

#6 Komisja UE przyznaje, że finansowali badania nad wzmacnianiem koronawirusów w Wuhan, a wirus prawdopodobnie „uciekł” z laboratorium


Na oficjalnej stronie Parlamentu Europejskiego możemy znaleźć coś bardzo ciekawego i niepokojącego. W odpowiedzi na pytanie zadane 23 czerwca 2021 wobec bliżej nieokreślonej „Komisji” możemy przeczytać:

„In the answer to question E-005649/2020(1) by MEP Derk Jan Eppink, the Commission confirms that funds have been transferred to the Wuhan Institute of Virology (WIV). The WIV was the probable source of the COVID-19 outbreak(2). The virus is most likely to have escaped as a result of ‘gain of function’ research. The WIV is a level 4 bio-safety laboratory, where the highest safety standards apply(3).”

Co oznacza mniej więcej: Komisja potwierdza, że fundusze zostały przekazane do Instytutu Wirusologii w Wuhan, który prawdopodobnie był źródłem COVID-19, a wirus najprawdopodobniej „uciekł” jako rezultat „gain of function research” – czyli opisanych w poprzedniej pozycji badań.

Czy przypadkiem media na całym świecie nie powinny nieustannie nagłaśniać takiej informacji? Czyż nie jest to ogromny przełom w sprawie genezy SARS-COV-2? Takie rewelacje na oficjalnej przecież stronie Parlamentu Europejskiego zmieniają wszystko z automatu, bowiem nie są to wymysły jakichś prawicowych dziennikarzy ani żadna pomyłka, ponieważ informacje te są dostępne na stronie PE od ponad pół roku i nie zostały usunięte.

Źródło

#7 WHO pragnie być światowym ministerstwem zdrowia i quasi-rządem światowym


Pierwsze kroki zostały już podjęte. Państwa członkowskie ONZ mają wkrótce wspólnie zdecydować, aby „na wypadek przyszłych pandemii”, władza WHO była wyżej rangą niż decyzje władz krajowych, a nawet ich konstytucje. Co więcej, WHO dostaje przecież więcej pieniędzy z rąk takich organizacji jak Fundacja Rockefellera oraz Fundacja Billa i Melindy Gates, niż od państw członkowskich. Można mieć więc spore wątpliwości co do niezależności i misji Światowej Organizacji Zdrowia – w końcu osoby takie jak William Gates i Klaus Schwab otwarcie zapowiadają już kolejne pandemie. Gdy zmiany uda się wprowadzić w życie, następna pandemia, sztucznie stworzona lub nie, będzie ostatnim gwoździem do trumny autonomii i niepodległości państw takich, jak nasze.

Więcej o tym można przeczytać w apelu Polskiego Stowarzyszenia Niezależnych Lekarzy i Naukowców, do którego link znajduje się w ramce poniżej. Tam też można znaleźć dalsze odnośniki, gdyż sprawa toczy się nie ubłaganie i warto być na bieżąco.

Źródło

Dodatkowo, WHO posiada konflikt interesów będąc finansowana przez koncerny farmaceutyczne i miliarderów w większym stopniu, niż przez kraje członkowskie. Co więcej, dyrektorem generalnym WHO jest komunista, członek etiopskiej partii uznawanej przez rząd USA za organizację terrorystyczną. Ghebreyesus w dodatku nie ma wykształcenia medycznego!

Więcej na ten temat można poczytać w kategorii „Pandemia kłamstw”, rozpoczynając od pozycji #18. Wystarczy kliknąć ten akapit, aby treści otworzyły się w nowej karcie.


#8 Transhumanizm, eugenika, modyfikacje genetyczne i tworzenie cyborgów


W ten temat trzeba zagłębić się samodzielnie. Osobiście polecam poniższe linki, bowiem korzystając z nich dość łatwo dostrzec i zrozumieć powiązania tych tematów z pandemią, zmianami klimatu i innymi sprawami, które elity uważają za „problemy globalne”. Kluczowe jest jednak, aby weryfikować takie informacje oraz zapoznać się także z kontrargumentami.

Zrozumienie tego wszystkiego może wymagać nawet kilkuset godzin szukania, oglądania i czytania, więc delikatnie odradzam zagłębianie się w to z niewielką ilością czasu, aby nie tworzyć sobie fałszywego obrazu z uproszczeń. Proponowane materiały to dopiero początek, dzięki któremu wyklarują się pierwsze frazy do wpisania w wyszukiwarkę oraz kierunek poszukiwań. Na koniec przypominam również, iż prawda może być całkowicie nieosiągalna – wiele technologii na pewno jest tajnych, a takimi mogą być również prawdziwe zamiary stojących za nimi ludźmi.

Polecane/źródła

#10 Dlaczego depopulacja jest „konieczna”?


Większość zawodów w najbliższych latach zastąpi robotyka i sztuczna inteligencja. Powszechna automatyzacja pracy sprawi, iż większość stanie się zbędna. Wielkie korporacje coraz bardziej przejmują małe biznesy, mali i średni przedsiębiorcy upadają i dążymy do sytuacji, w której będzie już tylko kilka pracodawców – rządy i megakorporacje, zajmujące się wszystkim. Niestety równolegle postępująca automatyzacja wygryzie człowieka z rynku. Maszyny nie biorą dni wolnych, nie narzekają, nie męczą się, nie mają ambicji, nie zakładają związków zawodowych, nie muszą spać, ani otrzymywać wynagrodzenia… Stała podaż energii i konserwacja maszyn jest pod każdym kątem o wiele bardziej korzystna, niż utrzymywanie ludzkiego pracownika. Wielkie korporacje na pewno będzie na to stać, bo one płacą najmniej podatków, choć najwięcej zarabiają.

Co więcej, bez środków do życia ludzie nie będą w stanie się utrzymać, a nikt nie zaoferuje im pracy. Konieczne będzie zapewnienie im bezwarunkowego dochodu podstawowego. Z punktu widzenia globalistów i wielkich korporacji, taki człowiek będzie pasożytem, który jedynie konsumuje i nic nie daje w zamian. Czy stawiając się w ich miejscu za dwie, trzy dekady, jesteś w stanie uwierzyć, iż nie pomyślą, żeby zmniejszyć liczbę ludzi do niezbędnego minimum..?

Temat będzie kontynuowany…


Poprzednia kategoria Kategorie
Misja projektu