Menu Zamknij

Czym jest WszystkieDowody.pl?


WszystkieDowody.pl to kontynuacja projektu StoDowodow.pl – pod nowym adresem z usługami opłaconymi do października 2023! Poniżej znajduje się kopia informacji o starej stronie – już wkrótce zostanie zaktualizowana. Serdecznie dziękuję za wsparcie trzech osób, które wolą pozostać anonimowe, gdyż bez nich nie byłoby dziś ani mnie, ani tej strony…

StoDowodow.pl to projekt, który powstał pod koniec grudnia 2021. Jego jedynym autorem jest Rafał Wywrocki, 26-letni Polak, niezwiązany z żadną partią polityczną, nie działający na niczyje zlecenie i nie finansowany przez nikogo. Autor nieustannie próbuje kontaktować się z różnymi organizacjami w celu uzyskania pomocy przy promocji portalu, jednak żadne środowiska nie mają nań wpływu i nie decydują, ani nigdy nie będą decydować o tym, jakie treści są tu zawarte.

Misją portalu było zebranie w jednym miejscu wszystkich dowodów na to, że media, korporacje i organizacje publiczne nie mówią nam prawdy odnośnie „pandemii” koronawirusa oraz tematów z nim związanych – m.in. preparatów mRNA, dostępnych metod leczenia, zaleceń sanitarnych, itd. Oprócz tego, strona stara się mniej więcej przekazać po co to wszystko się wydarzyło, kto za tym stoi i jakie ma intencje. W miarę możliwości autor stara się publikować również materiały dodatkowe dotyczące tematów pokrewnych, wspierać działania innych twórców oraz budować społeczność skoncentrowaną na walce z zamordyzmem.

Wszelkie sugestie, uwagi, pomysły oraz propozycje nowych treści są mile widziane. Autor jest otwarty na współpracę oraz dramatycznie potrzebuje wsparcia w zakresie promocji oraz finansowania serwisu. Jeśli chcesz pomóc w tych kwestiach lub po prostu skontaktować się z autorem w dowolnym celu, skorzystaj z linków poniżej.


Jeśli chcesz się skontaktować z autorem strony – kliknij tutaj!


Jeśli chcesz wspomóc funkcjonowanie serwisu, finansowo lub bezpłatnie – kliknij tutaj!


Profesjonalną pomoc medyczną możesz uzyskać jedynie poprzez kontakt z lekarzem. Choć większość treści publikowanych na stronie jest tworzona przez lekarzy i naukowców, to nic nie może zastąpić świętej relacji pacjent-lekarz. Autor nie bierze odpowiedzialności za treści publikowane na stronie, gdyż są one jedynie prezentacją i opisem publikacji naukowych oraz innych treści dostarczanych m.in. przez lekarzy, naukowców i prawników wykształconych w danym zakresie.

Autor nie ma wykształcenia medycznego ani prawniczego – jest jedynie wolnościowcem, dobrym człowiekiem, informatykiem i działa z pasji oraz motywuje swoje działania troską o przyszłość gatunku ludzkiego. Nieważne jak rzetelne i zaufane źródło znajdziesz w Internecie, wszystko może okazać się nieprawdą – włącznie z treściami tu zawartymi. Miej to na uwadze, nim podejmiesz jakiekolwiek decyzje lub ich zaniechasz – autor niczego nie zaleca, ani nie odradza.