Menu Zamknij

Kliknij tutaj, aby wrócić na stronę główną


Obecnie ukończono około 50% prac nad stroną. Wszystko, co się znajduje w tym serwisie to jedynie wersja beta portalu. Wszystkie treści mogą ulec zmianie. Obecnie szacowany termin zakończenia prac nad portalem to 01.02.22.


Idea serwisu


Obecna sytuacja na naszej planecie jest bez wątpienia pierwszą tego rodzaju w znanej historii. Elity tego świata, zjednoczone mniej lub bardziej oficjalnie pod różnymi szyldami i sloganami próbują doprowadzić ludzkość na krawędź, za którą spełnią się ich chore wizje skrzywionego świata. Choć wielu nazywa to teoriami spiskowymi, to cały ich plan jest w pełni jawny i oficjalny, a dyrygenci obecnego spektaklu śmieją nam się w twarz, gdy tańczymy, jak nam zagrają. Jesteśmy wewnętrznie skłóceni i nie dostrzegamy najważniejszej rzeczy… Najbogatsi są coraz bogatsi, większość jest coraz biedniejsza, stale ubywa nam wolności oraz praw, jakość życia nieustannie spada, a my wciąż gramy w ich gierki. Choć to oni sprowadzili na nas wszystkie wojny i kryzysy, niezwykle chłodne umiejętności manipulacji i perswazji pozwalają im nieustannie wskazywać winnych wśród jakiejś grupy społecznej.

Nieważne, czy dany kraj rujnowany jest przez lokalne władze i instytucje, Grupę Bilderberg, Światowe Forum Ekonomiczne, Bank Światowy i Międzynarodowy Fundusz Walutowy, czy też loże masońskie lub organizacje jeszcze mniej jawne. Koniec końców efekt zawsze jest ten sam – jesteśmy podzieleni i szukamy wrogów dookoła, nie widząc, iż wróg od zawsze był tam, na górze.

Lektura informacji przedstawionych na tej stronie może to zmienić, jeśli tylko się zjednoczymy, zastosujemy do wskazówek i nauczymy ze sobą rozmawiać. Dziś jest ten dzień, w którym pewien etap w Twoim życiu może się skończyć. Wybierz mądrze i pamiętaj – nikt Cię tutaj nie oświeca, nie znajdziesz tu żadnej „prawdy objawionej”. Znajdziesz tylko katalog oficjalnych informacji i dokonań wąskiej grupy ludzi, którzy mają kontrolę nad naszym globem. Jedynie od Ciebie zależy, jak wykorzystasz nabytą tu wiedzę.


UWAGA!

Tekst nie ma na celu zniechęcić do szczepień, a autor nie próbuje wszcząć żadnego buntu lub podważać autorytetów. Wszystkie „100 dowodów” pokazuje jedynie informacje płynące z 333 podpiętych źródeł, przedstawia wypowiedzi renomowanych lekarzy, naukowców i prawników oraz proponuje konkretne wnioski. Po profesjonalną pomoc medyczną udaj się do lekarza specjalisty. Autor nie zachęca do podejmowania lub zaniechania żadnych działań w związku z lekturą treści znajdujących się na tej stronie oraz nie bierze zań odpowiedzialności.


Autor i powiązania


Nazywam się Rafał Wywrocki, mam 24 lata, mieszkam w Szczecinie i nie zamierzam popełnić samobójstwa.

Nie jestem związany z żadną partią polityczną, żadnym ruchem, ani jakąkolwiek organizacją. Nikt nie finansuje mnie, ani żadnego mojego projektu w Internecie. Nie działam na niczyje zlecenie, samemu jedynie dążąc do prawdy i starając się otwierać bliźnim drzwi do niej. Nie jestem nieomylny, nie uważam się za takiego i w żadnym wypadku nie twierdzę, że jestem lepszy od innych. Wszystkie swoje działania staram się motywować troską o przyszłość gatunku ludzkiego, a jak już szukam rozgłosu, to tylko, żeby moja twórczość mogła pomóc większej ilości osób, a nie dla własnej popularności.

Pomysł stworzenia strony jest tylko i wyłącznie mój i powstał po nagraniu i opublikowaniu dwóch filmów na ten temat (link). Poprzednio prowadziłem obecnie umierającą stronę www.wProstymZwierciadle.pl. Jeszcze wcześniej, a właściwie odkąd miałem Internet, działałem tu i ówdzie, nagrywając muzykę (link), pisząc wiersze, działając społecznie w Internecie, starając się swoimi krzywymi łapami jakoś pozmieniać świat na lepsze. Jeśli już kogoś uciszać i gnoić za powstanie tego serwisu, to tylko i wyłącznie mnie. Rodzina i przyjaciele nie mają z serwisem nic wspólnego, a część z nich wręcz odradzała mi jego stworzenie, z uwagi na zagrożenie cenzurą, która może przerodzić się w przemoc.


Prawa autorskie


Ikony oraz obrazy użyte na stronie są treściami domeny publicznej, nieobjętymi prawami autorskimi. Zostały odnalezione przy użyciu darmowych wyszukiwarek iconarchive.com oraz pexels.com. Obróbka graficzna oraz pozostałe treści multimedialne zostały stworzone przy użyciu wolnego i darmowego oprogramowania.

Treści tekstowe stworzone samodzielnie przez autora strony są nieobjęte żadnymi prawami autorskimi. Można dowolnie je kopiować, a nawet pobrać kopię całej strony (link).

Źródła linkowane przez autora mogą być (i najczęściej są) objęte osobnymi prawami i licencjami, z racji tego, iż są dostępne w całkowicie innych serwisach i stworzone przez inne osoby i organizacje.

Należy mieć także na uwadze prawo krajowe i wszelkie inne prawa obowiązujące w miejscu dokonywania określonych czynności, gdyż charakter treści w Internecie nie zwalnia z ich przestrzegania


Kliknij tutaj, aby wrócić na stronę główną