Menu Zamknij
katarzyna szewczyk

Katarzyna Szewczyk

Globaliści, Nowy Porządek Świata, Wielki Reset... Co się wydarzy? Co możemy zrobić? Oto seria kilkunastu wywiadów, które uważam za najważniejsze treści, jakie należy zobaczyć i pokazać innym.

PSNLiN

Polskie Stowarzyszenie Niezależnych Lekarzy i Naukowców to organizacja powstała w celu przywrócenia wolności słowa, medycyny opartej na dowodach oraz wsparcia lekarzy i naukowców.

Buntownik Jutra

To kanał na YouTube, który przedstawia niezwykle ważne zagadnienia dotyczące aktualnie trwających na świecie przemian, Agendy 2030, Wielkiego Resetu i transhumanizmu.

mariusz jagóra

Mariusz Jagóra

Blog w serwisie Substack, na którym regularnie publikowane są treści obnażające fałsz trwającego od niemalże trzech lat szaleństwa.

PubMedInfo

Niezwykle ciekawy serwis, który analizuje i komentuje publikacje naukowe dotyczące m.in. "pandemii" SARS-CoV-2. Większość treści na stronie przypomina publikacje naukowe lub stanowi ich spolszczenia, jednak nie wiadomo kto jest autorem tego serwisu.

witczak

Proremedium.pl

To strona dr. Piotra Witczaka, biologa medycznego zaangażowanego w obnażanie pandemicznych kłamstw i promotora medycyny opartej na dowodach.

grzegorz płaczek

Grzegorz Płaczek

ToSięSamoKomentuje to kanał, który analizuje sytuację prawną, komentuje realia życia w Polsce i ostrzega przed nadchodzącymi, wielkimi zmianami. Filmy autorstwa pana Grzegorza trwają średnio około godziny, jednak są niezwykle merytoryczne i motywowane troską o nasz naród.

baldtv

BaldTV

Jegomość prowadzący ów kanał zamieszcza m.in. treści związane m.in. z Wielkim Resetem, Agendą 2030 lub nadchodzącym głodem. Na jego kanale nie brakuje jednak również luźniejszych treści, np. ciekawostek dotyczących sztucznej inteligencji.