Menu Zamknij

📑 POZOSTAŁE ZAGROŻENIA I DOWODY POŚREDNIE


Niniejsza kategoria wymaga więcej wyobraźni, skupienia i cierpliwości!
Oto spis treści – kliknij wybrany tytuł lub przewiń stronę ręcznie.


 

 


ILE OSÓB ZABIŁY JUŻ TE PREPARATY..?


Vaccine Adverse Events Reporting System (VAERS) to rządowa baza danych USA, gromadząca rejestry o niepożądanych odczynach poszczepiennych (NOP). Jeśli weźmiemy pod uwagę ów system oraz jego europejski odpowiednik zarządzany przez EMA, to możemy znów obalić narrację o bezpieczeństwie preparatów mRNA. Warto podkreślić, przy użyciu TYLKO oficjalnych i rządowych danych.

Okazuje się bowiem, że dnia w sierpniu 2022 łącznie w obu bazach danych widniało już ponad 75 tysięcy zgonów i aż sześć milionów zdarzeń niepożądanych jako reakcje na preparaty mRNA. Mądrze wspomnieć jeszcze, że te bazy danych dotyczą tylko USA oraz Unii Europejskiej. Jak wiele tragedii musiało wydarzyć się w Azji, gdzie żyje kilka razy więcej ludzi..?

Tutaj często pojawia się kontrargument, że owe dane są zawyżone, bo „przecież nie tylko lekarze, ale i sami pacjenci mogą wprowadzać zgłoszenia”. Według mnie jednak, faktyczna ilość zgonów jest o wiele, wiele WYŻSZA, a nie mniejsza, od podanej w bazach. Teraz powiem, dlaczego tak uważam, a źródła, jak zawsze, na sam koniec dla komfortu czytania.

 • Przed dopuszczeniem preparatów mRNA do obrotu, Pfizer we wstępnych badaniach wykazał aż 42 tysiące zdarzeń niepożądanych, z których 1223 skończyło się zgonem.
  Podkreślę teraz co istotne odnośnie tych liczb, żeby każdy na pewno zrozumiał tego skalę:

  • Wynikają ze wstępnych badań, tylko i wyłącznie
  • Te liczby dotyczą tylko JEDNEGO PRODUCENTA!
  • Zdarzenia wystąpiły po jednej lub dwóch dawkach, a świat już dotarł do piątej…
  • Owe badanie zakończono już w lutym 2021 i nie raportowano więcej NOP-ów.
  • Mimo tego, to już jest tylko 61 razy mniej, niż te 75,000 zgonów, w które niektórzy wątpią!
  • Jeśli nadal nie rozumiesz skali, to w ostatnim, 10-tym punkcie popełniam zbrodnię matematyczną, która pomoże Ci tę skalę pojąć.
 • Według tych samych dokumentów, wachlarz różnych skutków ubocznych podany w tych dokumentach to aż 1291 możliwe NOP! Nie, nie chodzi o jakieś odnotowane przypadki, ale TOTALNIE RÓŻNE MOŻLIWE SKUTKI UBOCZNE. Większość z nas nie ma pojęcia, że tyle różnych problemów ze zdrowiem w ogóle istnieje, a co dopiero po zastosowaniu jednego preparatu?! Przecież żaden lekarz, ani tym bardziej żaden pacjent, nie jest w stanie tego wszystkiego zapamiętać. Nic dziwnego, że wiele problemów poszczepiennych nazywa się koincydencją czasową. Jeszcze do niedawna o tych odtajnionych za wyrokiem sądu dokumentach nikt nie wiedział, to tym bardziej przechyla szalę.
  Ile tutaj chowa się skutków ubocznych? Ile zgonów z powodu zawału, niewydolności narządów, upadku przy utracie przytomności i wielu innych problemów to tak naprawdę fatalne NOP-y? Moim zdaniem powyższym tekstem już wykazałem, że te 75,000 w bazach danych nie jest zawyżone – a moim zdaniem jest co najmniej 10-krotnie zaniżone. Jednak jest jeszcze w cholerę innych przesłanek, po których analizie przyznacie mi rację:
 • Wszelkie zgony przed upływem 14 dni od ostatniej dawki liczyły się (liczą nadal?) jako zgony NIEZASZCZEPIONYCH. Nawet jak masz za sobą trzy dawki, weźmiesz czwartą i umrzesz po tygodniu, to liczysz się jako ZGON NIEZASZCZEPIONEGO, choć zabiły Cię cztery dawki. Naprawdę tak ciężko sobie wyobrazić, że już samo to zatuszowało dziesiątki tysięcy zgonów?
 • Według różnych analityków z branż ubezpieczeniowych lub pogrzebowych, między innymi w samych Niemczech już ponad 35 tysięcy ludzi zmarło z powodu przyjęcia mRNA, podczas, gdy ten kraj to tylko około jeden procent populacji świata.
 • Według wielu lekarzy i naukowców, którzy w większości po czasie okazali się mieć rację co do pandemii, współczynnik niedoszacowania w tych bazach wynosi od 10 do 50. Jeśli mieliby rację, oznaczałoby to, że ilość ofiar wynosi od 750 tysięcy do 3,75 miliona – wciąż nie licząc Azji, Afryki, Ameryki Południowej i Australii.
 • Istnieją dane publikowane przez rządy, które wykazują, że nawet jeden na czterystu zaszczepionych (lub więcej) umiera w ciągu roku. Oczywiście te dane są odpowiednio spreparowane, trzeba wiedzieć, co to są pacjento-lata i wykonać trochę mnożenia i dzielenia… Nie podadzą czarno na białym statystyk, więc dane nie są łatwe do zrozumienia. Nie ma co więcej o tym mówić, będzie o tym następna pozycja w tej kategorii. W każdym razie, jeśli jeden na czterystu miałby umierać w ciągu roku, to przy wyszczepieniu naszej populacji byłoby to 1,375 miliona zgonów.
 • Lekarze nie zgłaszali NOP w trakcie pandemii i chwalili się tym na prywatnych grupach, co znowu mocno zaniżyło liczbę zgłoszeń
 • Kojarzycie kogoś, kto sam zgłasza niepożądane działania leków..? Według mnie w pełni rozsądnie jest uznać, że więcej osób w ogóle nie zgłasza (procentowo) niż robi to niepotrzebnie, żeby i tak nic z tego nie mieć. Teoria o zawyżaniu danych w VAERS traci sens nawet tutaj, jeśli tylko pomyślimy, po co ktoś miałby to robić…
 • Ostatnia rzecz, bądźmy poważni, gdyby samodzielne zgłaszanie działań niepożądanych przez pacjentów było nagminnym problemem, gdyby ludzie naprawdę robili to bezpodstawnie, to czy preparaty mRNA byłyby jedynym wyjątkiem? Otóż już rok temu liczba zgłoszeń ich dotyczących przekroczyła liczbę zgłoszeń dot. WSZYSTKICH innych szczepionek RAZEM wziętych przez ostatnie 30 LAT (czyli tyle, ile istnieje baza).

Na koniec popełnię zbrodnię matematyczną, proszę mnie nie bić – to ma tylko pokazać skalę, a nie dać konkretny wynik…

Jeśli podczas wspomnianych na początku badań preparat mRNA podano 46,331 osobom, a 1223 z nich umarło, to mamy śmiertelność na poziomie 2,6%. Nie wiemy jednak, ile z tych osób rzeczywiście umarło przez sam preparat, ani jak bardzo różni się śmiertelność preparatów innych producentów. Wypadałoby zmniejszyć ten odsetek, prawda? Nie wiemy jednak o ile go zmniejszyć. Dziesięć razy? Stukrotna redukcja byłaby już na pewno uczciwa, prawda..?

Żeby nikt się nie przyczepił, przesadzę aż za nadto w drugą stronę i zmniejszam go TYSIĄC RAZY! Uznajmy zatem, że preparat uśmierca 0,0026% pacjentów, czyli mniej więcej 26 na milion. Gdyby tak było, to przy 5,5 miliardach zaszczepionych wychodzi ponad 144 tysiące zgonów, czyli i tak prawie dwa razy więcej, niż oficjalnie mamy w bazach EMA i VAERS….

Nie ufaj – weryfikuj:

RZĄDOWE RAPORTY WBREW OFICJALNEJ NARRACJI


Zrozumienie tego rozdziału będzie trochę cięższe od poprzednich – konieczne będzie samodzielne pobranie danych i odpalenie Excela, aby móc to zweryfikować… Zakładając jednak, że część czytających mi ufa, samodzielnie wyodrębnię dla tych osób dane, przedstawię je w miarę zrozumiale, wyjaśnię definicje  i dokonam obliczeń.

Widzisz poniższy nagłówek? Oczywiste jest, że nikt w takie coś nie uwierzy na słowo. Kliknij jednak na niego, a ja pokażę Ci instrukcję krok po kroku jak pobrać i czytać rządowy raport, w którym to jest „ukryte”!

„RZĄD ZJEDNOCZONEGO KRÓLESTWA POTWIERDZA, ŻE ZASZCZEPIONE DZIECI W PORÓWNANIU DO NIESZCZEPIONYCH MAJĄ 40 RAZY WIĘKSZĄ SZANSĘ NA ZGON Z DOWOLNEJ PRZYCZYNY ORAZ 136 RAZY WIĘKSZĄ SZANSĘ NA ZGON Z POWODU COVID-19″


PFIZER OBAWIA SIĘ NIEZALEŻNYCH BADAŃ


5 lutego 2022 roku agencja prasowa Reuters przekazałą informację, że Pfizer wycofał wniosek o zezwolenie na awaryjne użycie „szczepionki” COVID-19 w Indiach, po tym, jak nie spełnił żądania indyjskiego organu regulującego dopuszczanie do użytku leków – w zakresie przeprowadzenia lokalnego badania bezpieczeństwa oraz immunogenności w/w preparatu. Decyzja oznacza, że ​​w najbliższej przyszłości szczepionka nie będzie dostępna w sprzedaży w dwóch najludniejszych krajach świata, Indiach i Chinach. Oba kraje prowadzą kampanie szczepień przy użyciu innych produktów.

W przeciwieństwie do innych firm prowadzących małe badania w Indiach nad szczepionkami opracowanymi za granicą, firma Pfizer szukała wyjątku, powołując się na aprobaty, które otrzymała gdzie indziej na podstawie prób przeprowadzonych w krajach takich jak Stany Zjednoczone i Niemcy.

Indyjscy urzędnicy ds. zdrowia twierdzą, że generalnie proszą o tak zwane próby pomostowe w celu ustalenia, czy szczepionka jest bezpieczna i czy wywołuje odpowiedź immunologiczną u obywateli. W indyjskich przepisach istnieją przepisy dotyczące odstąpienia od takich procesów pod pewnymi warunkami. Amerykańska firma, która była pierwszym producentem preparatów przeciw COVID-19, która ubiegała się o awaryjne zatwierdzenie w Indiach swojej „szczepionki” opracowanej z niemiecką firmą BioNTech, podjęła decyzję o wycofaniu się po spotkaniu z indyjską Centralną Organizacją ds. Standardów Leków (CDSCO).

Organ regulujący leki poinformował na swojej stronie internetowej, że jego eksperci nie zalecali szczepionki ze względu na skutki uboczne zgłoszone za granicą, które nadal są badane. Powiedział również, że Pfizer nie zaproponował żadnego planu generowania danych dotyczących bezpieczeństwa i immunogenności w Indiach.

Nie ufaj, weryfikuj:

FAŁSZOWANIE BADAŃ I ULOTEK


W trakcie wstępnych badań preparatów, Brook Jackson, dyrektor generalny jednego z ośrodków testowych dla preparatów Pfizer, zaobserwowała multum nieprawidłowości, m.in. brak raportowania i monitorowania reakcji ubocznych czy odślepianie pacjentów. Zgłosiła swoje obawy do FDA i jeszcze tego samego dnia została zwolniona.

Co do fałszowania polskiego tłumaczenia ulotek – sytuacja uległa zmianie i treść dokumentów zmieniła się zarówno w wersji polskiej, jak i oryginalnej. Poniżej można znaleźć jednak informujący o tym wówczas wpis użytkowniczki Twittera, który porównał treść obu dokumentów. Wyraźnie widać, że w oryginale niektóre fragmenty mówiły, iż jakiś aspekt jest „nieznany” lub „niezbadany”, polskie tłumaczenie natomiast zawierało kłamstwa, jakoby owe czynniki były zbadane i jakoby stwierdzono, iż zagrożenie nie występuje.

To doprawdy haniebny czyn, wprowadzający w błąd mnóstwo Polaków, którzy zaufali rzekomemu bezpieczeństwu stosowania tych preparatów w oparciu o lekturę polskojęzycznych ulotek. Jak dużo osób doznało przez to uszczerbku na zdrowiu i kto za to odpowiada – tego oczywiście nie dowiemy się nigdy…

Nie ufaj, weryfikuj:

LUC MONTAGNIER I VLADIMIR ZELENKO


Dr Luc Montagnier to współodkrywca HIV, noblista i geniusz, któremu zawdzięczamy sporą część postępów w medycynie. Ten wybitny naukowiec swego czasu zajmował się także badaniami nad glutationem, którego to niedobory są jedną z głównych przyczyn ciężkich objawów i zgonów na COVID-19 (a władze nic z tym nie robią, udając, że kwestia glutationu nie istnieje – więcej na ten temat: kliknij tutaj).

Doktor Vladimir Zelenko to jeden z najbardziej renomowanych lekarzy świata. Wykształcił setki lekarzy, którzy wyleczyli już setki tysięcy ludzi. Zaufało mu wiele najważniejszych na świecie osobistości – leczył między innymi Donalda Trumpa, Rudolpha Giulianiego, Ja’akowa Litzmana i Jaira Bolsonaro.

Stanowisko obu tych naukowców samo w sobie może już stanowić dowód w sprawie, podobnie jak fakt, iż tysiące skorumpowanych portali internetowych i opłaconych Internautów od pewnego czasu robi wszystko, aby w jak największym stopniu zrujnować opinie o nich i przekłamać informacje o ich dokonaniach. To prawdziwi eksperci, którzy poświęcili całe swoje życie medycynie i jej rozwojowi, podczas gdy np. lider WHO lub polski minister zdrowia nie mają żadnego wykształcenia medycznego.

Obaj panowie aktywnie działają na rzecz zatrzymania wszechobecnego szaleństwa. Noblista Montagnier publicznie głosi, iż nie przyjmie preparatu mRNA, że jest on ogromnym zagrożeniem dla zdrowia i życia, a paszporty covidowe to rzecz haniebna i skandaliczna. Doktor Zelenko zaś składał zeznania w sądzie rabinicznym, podczas których potwierdził praktycznie większość informacji, jakie dostępne są na StoDowodow.pl, gotów do przedstawienia dowodów, ryzykując swoim życiem, zdrowiem, karierą, rodziną i reputacją.

UPDATE: Niestety, 8 lutego 2022 dr Luc Montagnier zmarł otoczony swoimi dziećmi w szpitalu w wieku 89 lat.
UPDATE: Vladimir Zelenko zmarł 30 czerwca 2022. Przed śmiercią obnażył nazwiska elit biorących udział w tym spisku oraz ich plany – ostatni link.
(To niezwykle bolesne edytować teraz ten wpis, gdyż przy jego tworzeniu obaj naukowcy żyli…)

 

Nie ufaj, weryfikuj:

STATYSTYKI W POSZCZEGÓLNYCH GRUPACH


Niektóre grupy społeczne w pewnych rejonach świata zostały bezdyskusyjnie przymuszone do przyjęcia preparatów mRNA, aby nadal móc wykonywać swój dobrze płatny zawód. Poniżej znajduje się lista kilku artykułów pokazujących tego przykre efekty. Notuje się nawet kilkukrotne wzrosty względem poprzednich lat, nie będące skutkiem zachorowania na COVID-19. Miejscami zaczyna brakować już ludzi do pracy, ponieważ spora część nie przyjęła preparatu mRNA, a ci, którzy go przyjęli, bywają niezdolni do dalszej pracy. Dotyczą tego brązowe linki poniżej.

Publikacja naukowa z Tajlandii z 8 sierpnia 2022 wykazuje, iż wśród zaszczepionej młodzieży, na 301 zbadanych przypadków, niecałe 30% wykazywało problemy z układem sercowo-naczyniowym. Szczegółowe omówienie badania przygotowane przez Polskie Stowarzyszenie Niezależnych Lekarzy i Naukowców oraz samo źródło to zielone linki poniżej.

Nie ufaj, weryfikuj: