Menu Zamknij

📑 UDOKUMENTOWANE ZBRODNIE FIRM FARMACEUTYCZNYCH


Czy można zaufać firmom, które płaciły już miliardy za spowodowane zgony i kalectwo?
Dlaczego nagle na początku pandemii SARS-CoV-2 zaczęto udawać, że to nigdy się nie wydarzyło?!


Kliknij któryś z poniższych tytułów lub przewiń stronę ręcznie:


UDOKUMENTOWANE ZBRODNIE PFIZERA


Czy można zaufać firmie, która płaciła już miliardy dolarów kar za swoje zbrodnie?! Korporacja nielegalnie wykorzystywała nigeryjskie dzieci do badań bez zgody rodziców, spowodowała śmierć setek ludzi promując nieprawidłowe wykorzystywanie leków, a także przekupywała lekarzy m.in. do przepisywania określonych leków bez konieczności i wbrew przeciwwskazaniom.

Zbrodnie te są nie tylko udokumentowane i dostępne „na jakiejś tam stronie” – firma płaciła srogie kary za swoje czyny, a wszystko jest także w aktach sądowych. W sekcji ze źródłami można znaleźć to wszystko, wraz z odpowiednią dokumentacją.

Źródła

UDOKUMENTOWANE ZBRODNIE JOHNSON&JOHNSON


Johnson&Johnson nie odstaje sporo od Pfizera. Gigant ten zapłacił już ponad dwa miliardy dolarów, żeby rozwiązać tego typu sprawy. Czytając czego się dopuścili, również w tym wypadku należy usiąść i czegoś się chwycić. Teraz, po tych wszystkich cywilnych i karnych sprawach, pandemiczni dyrygenci oczekują, że będziemy ufać tej firmie…

Prezentowane poniżej źródło to oficjalna strona Departamentu Sprawiedliwości Stanów Zjednoczonych!

Źródła

MODERNA NIE MA TAKIEJ HISTORII, GDYŻ PRZED PREPARATAMI MRNA NIE DOPUSZCZONO JEJ PRODUKTÓW NA RYNEK, ZA TO ASTRAZENECA…


AstraZeneca płaciła prowizje lekarzom za to, żeby przepisywali ich lek na schizofrenię pacjentom, którzy schizofrenii nie mieli. Testowano w ten sposób jego działanie na inne jednostki chorobowe i problemy, m.in. depresję, demencję, zespół Alzheimera, problemy z agresją, bezsenność i wiele innych. Bez świadomej zgody pacjentów, przeprowadzano na nich eksperyment medyczny… Czy komuś to coś przypomina..?

Źródła