Menu Zamknij

← Strona główna

Kopiuj, archiwizuj!

To, że pandemiczni dyrygenci dorwą się do tej strony jest prawie pewne. W ten, czy inny sposób zechcą uciszyć działalność autora strony, usunąć te treści, skasować z Internetu całe to podsumowanie. Choć autor nie może temu zapobiec, to jednak Ty możesz coś z tym zrobić. Po autorze przyjdą następni, którzy zechcą kontynuować jego dzieło – na bardziej niezależnym hostingu, w deepwebie, a może poza Internetem…

Kluczowe jest to, aby kopia strony przetrwała, aby rozprzestrzeniać ją w Internecie, skopiować na jak największą liczbę komputerów, wrzucać na różne serwery i poprosić o to innych. Autor StoDowodow.pl może umrzeć i z radością odda życie za wolną ludzkość, jednak jego archiwum nie może umrzeć.

Aktualnie dostępne pliki odpowiadają wersji strony z dnia 14.08.22.
Już wkrótce, tj. 23.08 zostanie przygotowany profesjonalny plik PDF z podziałem na wszystkie kategorie oraz zawierający wszystkie podstrony, wraz z materiałami dodatkowymi!

Pobierz .PDF

Plik PDF dostępny do pobrania zawiera wszystkie dostępne na stronie dowody wraz ze źródłami w identycznej formie, jak w pliku HTML.

POBIERZ TUTAJ: AnonFiles.com>
ALTERNATYWNE ŹRÓDŁO: file.io>