Menu Zamknij

SPIS TREŚCI 


POWIKŁANIA, O KTÓRYCH MUSISZ WIEDZIEĆ NAJPIERW


Białko kolca wnika do jądra komórkowego i hamuje naprawę DNA.
Uniemożliwia to rekrutację białek naprawczych, co z kolei może powodować m.in. nowotwory:


Odwrotna transkryptaza – preparat modyfikuje ludzkie DNA!
Choć była to jedna z pierwszych teorii spiskowych i została szybko wyśmiana, po czasie pojawiła się publikacja, która to zjawisko wykazuje. Materiał mRNA dostając się do komórek wątrobowych w jakiś sposób zwiększa ekspresję genu odwrotnej transkryptazy i modyfikuje DNA nawet w ciągu sześciu godzin:


Preparaty mRNA niszczą układ odpornościowy, co prowadzi do częstszych infekcji oraz nowotworów.
Oprócz źródeł poniżej, dwa ostatnie linki omawiają temat bardziej przystępnie:


Wpływ na płodność, ciążę, karmienie piersią, itd.


Nowa postać choroby prionowej…
Choroba Creutzfeldta-Jakoba to śmiertelna choroba neurodegeneracyjna mózgu, polegająca na patologicznej zmianie struktury przestrzennej białek. Najnowsze badania wskazują na związek między zastrzykami przeciw Covid, a nową formą CJD, która jest bardziej agresywna i ma szybki początek:


POZOSTAŁE POWIKŁANIA


Zapalenia mięśnia sercowego i osierdzia
To najczęstsze niepożądane odczyny poszczepienne i pierwsze, które przebiły się na światło dzienne (nie licząc łagodnych reakcji uczuleniowych czy bólu ramienia). Było ich tak dużo, że producent umieścił ostrzeżenie w ulotce dołączonej do produktu.

Pod koniec 2022 roku Amerykańscy i Chińscy naukowcy przeprowadzili systematyczny przegląd badań dotyczących tematu i zakwalifikowali 11 z nich na łącznej próbie ponad 58 i pół miliona uczestników. Stwierdzono zwiększone o 33% ryzyko powikłań w grupie poniżej 40 lat po jednej dawce oraz dwukrotnie większe w przypadku dwóch dawek (w stosunku do niezaszczepionych):


Nienaturalne skrzepy i zanieczyszczenia krwi


Wpływ na śródbłonek, barierę krew-mózg, itd.


Zapalenia i niewydolność wątroby oraz choroby nerek


Poszczepienne amputacje kończyn

Choć występowanie tej przypadłości jest jeszcze bardziej na cenzurowanym, niż nowa choroba prionowa, to nie brakuje doniesień z całego świata, że i takie NOP-y mają miejsce.

W sekcji ze źródłami umieszczono przykłady udokumentowanych przypadków. Choć oficjalna narracja mówi o „koincydencji czasowej”, to jednak jest sporo za dużo tych zbiegów okoliczności. Im więcej doniesień o tego typu skutkach ubocznych preparatów mRNA, tym bardziej wmawia nam się, iż to przypadkowa zbieżność czasu lub wina chorób współtowarzyszących. Jednak jak wielu ludziom, nagle, bez powodu, martwieje cała kończyna, z dnia na dzień, bez żadnego powodu?


POZOSTAŁE PUBLIKACJE I ANALIZY